گوشواره بخیه ای طلا

یکی از جدیدترین انواع گوشواره‌های طلا، گوشواره بخیه ای طلا است. گوشواره بخیه ای طلا یکی از بهترین گزینه‌ها برای شیک‌تر کردن استایل یا ایجاد یک تغییر خوب در ظاهر است. برای استفاده از گوشواره بخیه ای که به آن گوشواره نخی نیز می‌گویند، شما بیشتر از یک سوراخ در هر لاله گوش احتیاج دارید. البته استفاده از گوشواره بخیه‌ای با یک سوراخ در گوش نیز ممکن است؛ اما قطعا زیبایی آن با دو سوراخ بیشتر است.

گوشواره بخیه ای طلا برای اولین بار در سال 1970 طراحی و تولید و روانه بازار شد. ساختار این گوشواره بخیه ای طلا شامل یک زنجیر ظرف و نرم است که حدود 7 تا 12 سانتی‌متر است و در انتهای آن یک طرح مانند گل، مروارید یا هر شکل دیگری به‌صورت تزئینی قرار می‌گیرد تا جلوه بیشتری به گوش بدهد. یک پشتی کوچک به‌نام گل میخ روی گوشواره بخیه ای تعبیه می‌شود تا از زنجیر رد شود و در پشت گوش شما قرار بگیرد. این قطعه باعث می‌شود زنجیر در گوش شما فیکس شود و کمتر تکان بخورد. در نتیجه حرکت زنجیر در گوش شما کمتر شده و تا حد قابل توجهی سنگینی گوشواره هم کنترل می‌شود. همچنین یک سورن میخی و صاف در ابتدای زنجیر گوشواره بخیه ای طلا وجود دارد که واردشدن گوشواره به گوش را ر‌احت‌تر کرده و اذیت را کمتر می‌کند.

از جذابیت‌های گوشواره بخیه ای طلا می‌توان به ست‌شدن راحت با دیگر مدل‌های گوشواره اشاره کرد. مثلا می‌توانید برای یک گوش از گوشواره بخیه ای و گوش دیگر از گوشواره میخی شبیه به گل گوشواره دیگر استفاده کرد. همچنین می‌توان با ایجاد سوراخ‌های دیگر روی لاله و غضروف گوش، چند مدل گوشواره را همزمان روی گوش بیاویزید.

ست کردن گوشواره بخیه ای

برای جذاب‌ترشدن استایلتان هنگام استفاده از گوشواره بخیه ای طلا، باید مدل موی کوتاه داشته باشید؛ به این صورت که گوش‌ها کاملا مشخص باشد و گوشواره به طور کامل دیده شود. توجه داشته باشید که اگر گردن شما کوتاه یا درشت است، گوشواره طلا بخیه ای خیلی به سمت پایین آویزان نباشد؛ چراکه به‌جای زیباترکردن ظاهرتان، تأثیر عکس داشته و کوتاهی گردن بیشتر نمایان خواهد شد. اگر موی بلندی دارید، آن‌ها را به سمت عقب جمع کنید یا به‌گونه‌ای ببندید که کاملا در پشت گوش باقی بمانند. چراکه گوشواره بخیه ای طلا در لابه‌‌لای موهای بلند مخفی شده و حتی ممکن است باعث جابه‌جاشدن آن در گوش شما شود.

 

.

مشاهده بیشتر