• 06, دی 1399
  • نگارش یافته توسط گالری طلای روبی

خرید طلا تا یک میلیون و پانصد، تجربه خریدی مقرون‌به‌صرفه از گالری روبی

شاید تا چند سال پیش می‌توانستید با جستجویی ساده در میان مغازه‌های طلافروشی یک نیم ست طلا تا یک میلیون تومان خریداری کنید اما حالا در کمتر مغازه‌ای می‌توان طلا با قیمت پایین پیدا کرد. اگر هم پیدا کنید به احتمال زیاد گزینه‌های موجود آن‌قدرها محدود است که از خریدتان منصرف می‌شوید. خرید طلای تا یک میلیون معمولاً به عنوان کادو انتخاب مناسبی است خصوصاً برای زمان‌هایی که نمی‌دانید چه چیزی باید خرید و از طرفی نمی‌خواهید برای خرید هدیه هزینه سنگینی متقبل شوید. در این شرایط خرید طلا تا یک میلیون و پانصد تومان نه تنها گزینه اقتصادی و به صرفه ایست بلکه ارزشمند و موردقبول است. به طور کل زیورآلات طلا حتی اگر کمتر از یک گرم هم وزن داشته باشند باز ارزشمند هستند.

ما در این مقاله از روبی قصد داریم زیورآلاتی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر قیمت مقرون‌به‌صرفه حسابی زیبا و چشم‌نواز هستند. پس اگر می‌خواهید خرید اقتصادی داشته باشید و گزینه‌هایتان برای خرید طلا تا یک میلیون تومان محدود به انگشتان یک دست نباشد در ادامه این مقاله از روبی با ما همراه باشید.

برای خرید طلا تا یک میلیون پانصد چه محدودیت‌هایی وجود دارد؟

در این خرید شاید وزن طلای شما محدود به عدد خاصی است؛ اما شما در انتخاب طرح و نوع طلایی که می‌خرید محدودیتی نخواهید داشت. این طلا با توجه به گالری که انتخاب می‌کنید می‌تواند از میان انواع گردنبند، دستبند، انگشتر، گوشواره، آویز ساعت یا دستبند و پلاک طلا انتخاب شود. عدد وزن هم که با توجه به قیمت روز هر گرم طلای 18 عیار متغیر است اما طبیعتاً در شرایط موجود برای خرید طلا تا یک میلیون و پانصد تومان نباید به سراغ زیورآلات با وزن بالاتر از یک گرم رفت و خرید تمام این موارد که در بالا مثال زدیم تنها در صورتی امکان‌پذیر است که وزن آن‌ها کمتر از یک گرم باشد.

دستبند طلا بهترین انتخاب برای خریدی اقتصادی

اولین و بهترین گزینه برای خرید طلا تا یک میلیون و پانصد خرید دستبند طلاست. البته این طبیعی است که برای خرید در این محدوده قیمتی مجاز به انتخاب هر نوع دستبندی نیستید. برای خرید دستبند طلا در این محدوده قیمت باید دور دستبندهای زنجیری و هر مدل از دستبند کارتیه را خط بکشید. شما برای خرید یک دستبند طلا تا یک میلیون تنها مجاز به انتخاب دستبندهایی با پلاک طلا هستید. دستبندی که تماماً از طلای 18 عیار ساخته شده باشد طبیعتاً سنگین و گران است. برای این خرید، دستبندهایی از جنس چرم و یا دستبندهای بافت که تنها یک آویز و یا پلاک طلا بر روی خود دارند در لیست انتخاب‌های شما قرار می‌گیرند.

دستبند بافت با آویز طلا، دستبند چرم مشبک روبی، دستبند چشم نظر، دستبند سنگ حدید و گوی طلا چند نمونه از دستبندهای طلای گالری روبی با قیمت کمتر از یک میلیون و پانصد هستند که می‌توانید مجموعه آن‌ها را روی وب‌سایت روبی مشاهده کنید. قسمت اصلی این دستبندها معمولاً از نخ‌های بافته‌شده، سنگ‌های نیمه قیمتی مانند سنگ حدید و یا یک تکه چرم ساخته شده است که روی آن یک مهره، پلاک یا گوی طلا به کار برده‌اند.

نمونه دستبند مهره و طلا طرح سکه روبی را می‌توانید اینجا ببینید.

گردنبند طلا گزینه‌ای دیگر برای خرید طلای مقرون‌به‌صرفه

برای خرید گردنبند طلا با قیمت کمتر از یک میلیون و پانصد تومان باید به سراغ زنجیرهای طلا با پلاک سنگ و مهره یا گردنبندهای چرمی و بافت با پلاک طلا بروید. ما در گالری روبی زنجیرهای طلا با انواع پلاک سنگ، مروارید و گوی را در دسته طلا با قیمت کمتر از یک میلیون و پانصد به مشتریان معرفی می‌کنیم. فقط توجه داشته باشید که زنجیر طلا در این نوع کار بسیار ظریف و برای استفاده روزمره و مداوم مناسب نیست.

گوشواره‌های طلا سومین گزینه برای خریدی ارزان

طبیعی است که اگر بخواهید به سراغ گوشواره‌های سنگین وزن بروید این بودجه حتی برای خرید یک لنگه از آن هم کفایت نمی‌کند؛ اما چنانچه قصد دارید گوشواره با قیمت کمتر از یک میلیون و پانصد خریداری کنید باید به سراغ گوشواره‌های ریز و میخی بروید. گوشواره لوتوس میخی، گوشواره برگ زیتون، گوشواره میخی پروانه و گوشواره انار دست‌ساز از کالکشن جدید یلدا چند نمونه از کارهای روبی برای خرید گوشواره با قیمت کمتر از یک میلیون و پانصد هستند که می‌توانید موارد بیشتر را در وب‌سایت روبی به همراه جزئیات و قیمت مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:

مزایای خرید آنلاین طلا از نگاه متخصصان روبی

آویزهای طلا انتخابی متفاوت و جدید برای خرید مقرون‌به‌صرفه

و اما آخرین گزینه‌ای که در این مقاله از روبی به عنوان کالای اقتصادی به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید آویز طلاست. این آویزها کارایی‌های متفاوتی دارند و می‌توان از آن‌ها به عنوان آویز ساعت و آویز دستبند استفاده کرد. قیمت حدودی این آویزها معمولاً از یک میلیون تا یک میلیون پانصد است که به عنوان هدیه در کنار یک ساعت بسیار چشم‌گیر و ارزشمند به نظر می‌رسد.

برای خرید طلا با قیمت کمتر از یک میلیون و پانصد اینجا کلیک کنید.